Global Teşvik & Kariyer.net Eğitim İş Birliği

Global teşvik ailesi “teşvik” kapsamları altındaki tüm hizmet, içerik ve yasal bilgilendirmeleri, kariyer.net 10. kat etkinlikleri ile birlikte kariyet.net ailesine açıyor.

Global Teşvik, teşvik uzmanları, yönetici kadrosu ve başarı hikayeleri ile birlikte katılımcılara birbirinden değerli bilgiler ve deneyimler sunmayı hedefliyor. Devlet kuruluşlarının işverenlere yönelik sağlamakta olduğu onlarca teşviğin kurumlar için önemini vurgulayan Global Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Gediman;

“Global Teşvik ailesi olarak işverenlerimizin yapmakta olduğu ve yapmayı planladığı yatırımlarında nasıl daha rahat hareket etmesini sağlarız mottosuyla yola çıktık.

Kurumlarda oluşturduğumuz “teşvik komitesi” ile birlikte kurum yöneticileri ve teşvik uzmanlarımız hangi teşvikten nasıl yararlanabileceği konusunda detaylı bir çalışma süreci yönetiyoruz.

Her sektörün her kurumda farklı teşviklere sahip olabileceği gerçeği var. Bunların anlaşılması, tespit edilmesi, projelendirilmesi ve yönetilmesi maalesef işverenlerin ve çalışanların birçoğunun uzmanlık alanlarının içerisinde olmayan hususlar. Ekonomi bakanlığının yurtdışı yatırımlarında sağlamış olduğu teşviklerden bilgi dahilinde olmayıp, teşvik imkanını kaçırmış bir çok yeni müşterimiz var. Kendileri ile ilerleyen süreçte bu hususları birlikte yönetme kararı aldık.

Kariyer.net ile görüşmelerimiz sonucunda Teşvik Eğitimleri modüllerimiz geliştirdik. Kariyer.net 10. Kat etkinliklerinde bu eğitimi verecek ve katılımcılara bu hususlarda maksimum katkı sağlayacak olmanın gururunu yaşıyoruz.”

ifadelerini kullandı.

20 Eylül tarihinde olması planlanan eğitimin, eğitimin yayınlanmasından çok kısa süre sonra tüm koltukları dolmuş bulunmakta.