Yönetim Kurulumuz

Ümit Gediman
Ümit GedimanYönetim Kurulu Başkanı
1980 Ankara doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra üniversite sınavında Türkiye derecesi yaparak İstanbul’a gelmiştir. 1998 Yılında Boğaziçi Üniversitesi’ni kazandıktan sonra öğrencilik yıllarında birçok Avrupa Birliği proje deneyimi, ulusal ve uluslararası deneyim sonrası 2006 yılında Global Eğitim Merkezi’ni, 2013 Yılında Global OSGB’yi, 2014 Yılında Deniz Satınalma, 2018’de Global Teşvik, 2019’da Global E-Learning’i ve Teşvik Kart’ı kurmuştur.

İş Sağlığı ve Güvenliği, Eğitim, Teknoloji, Sigorta ve Ödeme Sistemleri alanlarında Start Up’ları bulunmaktadır.

Türkiye’de birçok sektörde faaliyetlerine devam etmektedir. BURA Boğaziçi Üniversiteliler Derneği, BÜMED-Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği Üyesi, BEGİKAD – Beşiktaşlı İş Adamları ve İş Kadınları Spor Derneği Üyesi ve ÜMSİAD Ümraniye Sanayici ve İş İnsanları Derneği Başkanı’dır.

İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Evli ve Armağan Arjuna Gediman ve Arya Aruna Gediman’ın babasıdır.

Özlem YeşilCFO & CSO
1980 İstanbul doğumludur. İTÜ Çevre Mühendisliği mezunudur.

Fatma Nur AlptekinCOO - CSO Chief Operation & Sales Officer
1979 Ordu doğumludur. Anadolu Üniversitesi Biyoloji mezunudur.

Barış ÇelikAuditor (Finance & Accounting)
1982 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Maliye Bölümü Mali Hukuk yüksek lisans programı mezunudur.

1998 yılında meslek hayatına başlamış olup, 2008 yılında Yeterlilik Sınavlarını üstün başarı sağlayarak tek girişte vererek Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olmaya hak kazanmıştır. Barış Çelik 01.12.2010 tarihinde Türev Uluslararası Denetim Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik Ltd. Şti. firmasını kurmuştur. Sn. Çelik; İnşaat, Enerji, Petrokimya, Denizcilik, Otomotiv, Film Yapımcılık ve Yazılım alanlarında faaliyet gösteren firmaların yanı sıra, İlk 500 Sanayi kuruluşları arasında yer alan ve Bakır sektöründe faaliyet gösteren mükelleflere müşavirlik ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Gerek Vergi ve SGK gerekse şirketlerin Halka Açılma, Bölünme ve Birleşme konularındaki hukuk ve müşavirlik süreçlerini bizzat yürütmektedir.

Ülke ekonomisine Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak hizmet vermekte olan Çelik, Uygulama yanında yorumlama alanında da mükelleflerine daha iyi hizmet vermek amacıyla Hukuk Eğitimi almaktadır.

TOSYÖV İstanbul Destekleme Derneği, ŞADER gibi Sivil Toplum Kuruluşları Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Çelik halen Yüksek Ticaret üyesidir.

İngilizce bilen çelik Evli ve 2 Çocuk sahibidir.