İnsan Kaynakları Politikamız

En önemli başarı anahtarımız insandır.

-Çalışanlarımızın kendilerini sürekli geliştirmeleri için eğitim ve çeşitli mesleki programlarla onların gelişimini destekleriz.

Global, takım arkadaşlarının sürekli gelişimini destekler; takım olarak hep daha iyi, daha yenilikçi olmayı hedefler. Bu amaçla tüm çalışanlarımızın kendilerini geliştirmeleri için onların kariyer planlarına uygun eğitim, kurs, sertifika ve mesleki programlarla tüm çalışanlarımızı destekler.

Çalışanlar kendi kariyer planlarını kendileri yaparlar

  Global, her bir çalışan için kariyer planı yapmanın yanı sıra, çalışanlarımızdan gelen kendi kariyer ve eğitim planlarını da destekler. Kendileri için yararlı olacağını düşündükleri eğitim, kurs, sertifika programlarını yöneticileriyle paylaşıp karar vererek birlikte uygulamaya koyarlar.

Bu sayede Global Grup, çalışanlarına katkı sağlayarak başarıyı kendi grupları içinde daimi kılmayı hedeflerler.

Hedeflerle yönetim performans değerlendirme

  Global’de amaç her çalışanımızın şirket hedeflerinin yanı sıra kendi belirledikleri hedefler doğrultusunda da istedikleri noktaya gelmeleridir.Bu amaçla Global’de her bir takım arkadaşımız için yıllık hedeflerimiz bulunmaktadır. Ancak bu hedef bir şirket beklentisi olmanın ötesinde aynı zamanda “kariyer hedefi” olarak da ortaya konur ve her bir çalışanımızın “kendisini gerçekleştirme” imkânı bulmasını amaçlar.